Pracownia krawiecka

Zajmujemy się szyciem na indywidualne zamówienie klienta   sukni ślubnych, balowych, wieczorowych, studniówkowych i komunijnych.

2.

Następny krok to spisanie  umowy, wzięcie miary i umówienie się na przymiarki.

Pierwsza przymiarka jest najważniejsza dla krawcowej, na niej jeszcze nie widać Twojej sukni wiec nie bój się , w tym momencie dopasowujemy wszystkie techniczne szczegóły. jest to jak szkic przed pociągnięciem farbą , teraz jeszcze możesz dokonać zmian w każdym elemencie.

To Twoja suknia! Ty decydujesz.

4.

Każda suknia wymaga innej liczby przymiarek i nie ukrywam że wolę zrobić ich więcej  by  mieć pewność  że wszystko jest prawidłowo.

W razie Panien Młodych z poza granic kraju dopasowujemy przymiarki do terminów ich przyjazdów, jednocześnie  informujemy że  w takim wypadku potrzebujemy na produkcje sukni więcej czasu.

Na koniec oczywiście odbiór  przy którym będzie ostatnia przymiarka, nauka zakładania sukni , jej konserwacji itp. 

Wszystkie suknie ślubne pakujemy w nieprzeżroczysty pokrowiec przeznaczony specjalnie na tego typu odzież.


1.

Naszą współpracę zawsze zaczynamy od  pomysłów klientki na swoją wymarzoną suknie, dlatego zapraszamy do nas ze zdjęciami w formie elektronicznej lub wydruków, jak wygodnie.  Razem , z wielu różnych fasonów i detali możemy stworzyć ten jeden wymarzony model, na początek zmaterializujemy wizje na papierze.

Następny krok to dobór materiałów i koronek. 

Do sukni ślubnych i większości sukni wieczorowych sprowadzamy materiały dla naszych klientek, u nas możesz dotknąć  i wziąść ze sobą kawałek każdego materiału z jakiego bedzie uszyta twoja suknia.

W razie gdy niedysponujemy tkaniną  jaka Cię interesuje podpowiemy gdzie możesz ją kupić i ile jej bedzie potrzeba.

3.

NAstępna przymiarka jest tą na kórej zobaczysz już swoją suknie  prawie w całości, jeśli ma elementy koronkowe , to teraz bedziemy je układać, teraz możemy dodać też dodatki  takie jak bolerko, welon, objętość spudnicy .

Na tą przymiarkę, jeśli masz ochotę, mozesz przyprowadzić kogoś bliskiego , kto obiektywnie Ci doradzi.

Na uszycie sukni ślubnej, skompletowanie materiałow i ułożenie przymiarek potrzebujemy około  3 miesięcy jednak proponujemy  dokonać wcześniejszą rezerwacje terminu ze wzgledu na ograniczoną ilość przyjmowanych zleceń. 

Umowę spisujemy na 3 miesiace przed  ślubem , jednocześnie pobieramy zadatek w wysokości około 25% wartości zamówienia. Reszta płatności następuje przy odbiorze.